Marcin Gawiński

Konsultant, Coach, Trener.

Propaguje i przekłada na praktykę nowy paradygmat w zarządzaniu oparty na zasadach Turkusowych Organizacji (Teal Organisation) oraz komunikacji opartej na empatii (NVC – Marshalla Rosenberga). Wypracował również własne, innowacyjne modele transformacji organizacji.

Absolwent Politechniki Łódzkiej (Organizacja i Zarządzanie – specjalizacja Zarządzanie Przedsiębiorstwem) oraz Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi. Studiował Marketing Internetowy na uczelni Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył Szkołę Coachingu CoachWise – Coaching Equiped (w akredytacji ICF poziom ACC). Obecnie rozwija swoje umiejętności na studium Psychologii procesu w Warszawie.

W pracy zawodowej specjalizował się w systemach zarządzania jakością. Wdrażał i doskonalił systemy oparte o europejski model doskonałości EFQM oraz międzynarodowe standardy ISO. Jako Dyrektor Operacyjny był odpowiedzialny za pracę menadżerów oraz funkcjonowanie i doskonalenia głównych procesów biznesowych firmy. Wykorzystywał swoją wiedzę informatyczną do usprawniania organizacji wdrażając oprogramowanie klasy ERP.

Interesuje się zdrowym stylem życia, fizyką kwantową, komunikacją interpersonalną, neurobiologią i rozwojem osobistym. Jego pasją jest gra na bębnach afrykańskich.

Email: m.gawinski@gvcgroup.pl

Turkusowe organizacje
0%
Komunikacja konstruktywna
0%
Standaryzacja procesów
0%

Zapraszam do kontaktu ze mną