SCI System


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/invetex/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/invetex/fw/core/core.reviews.php on line 210
SCI System
Standardization Coaching Implementation System

Autorski program zarządzania organizacjami biznesowymi. Jest kontentowym podejściem do przedsiębiorstwa, dostosowuje narzędzia biznesowe do realiów i poziomu świadomości firmy.

SCI System (Standardization Coaching Implementation System) zawiera się w trzech kluczowych obszarach: Standaryzacja Coaching Wdrożenie. Diagnoza potencjału do doskonalenia pozwala nam na opracowanie zindywidualizowanych standardów procesowych. To co wypracowane systemowo należy przetransformować przez percepcję i świadomość pracowników. Na tym etapie pojawia się coaching. Takie holistyczne podejście gwarantuje zachowanie spójności pomiędzy wymaganiami firmy, a jej zespołem. Ostatni, a zarazem najbardziej wymagający etap, to wdrożenie opracowanych standardów.

Podczas całego procesu restrukturyzacji jesteśmy z naszymi Klientami. Dodatkowo opracowujemy programy szkoleniowe, których celem jest precyzyjne wprowadzenie wszystkich pracowników w nowe realia. Takie podejście gwarantuje zachowanie ciągłości procesów, po zakończeniu usługi doradczej.

W ramach wdrożenia systemu SCI zawierają się również następujące produkty:

  • szkolenie zarządzanie czasem
  • szkolenie inteligencja emocjonalna
  • doradztwo w obszarze ochrony danych osobowych
  • doradztwo interim management
  • outsourcing działań marketingowych firmy
  • wdrożenia systemów zarządzania w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2015