Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/invetex/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/invetex/fw/core/core.reviews.php on line 210

Daniel Zarzycki


Warning: Illegal string offset 'class' in /wp-content/themes/invetex/shortcodes/trx_basic/section.php on line 152

Prezes Zarządu, Dyrektor ds. Relacji i Handlu

Z wykształcenia dziennikarz, ukończył również warszawską Wyższą Szkołę Teologiczno Społeczną na dwóch kierunkach: Przywództwo Chrześcijańskie oraz Poradnictwo i Terapię Osób Uzależnionych. Dodatkowo ukończył Szkołę Coachingu CoachWise – Coaching Equiped (w akredytacji ICF poziom ACC), aktualnie pracuje nad certyfikacją PCC ze szkołą Meritum.
Pasjonuje się niedyrektywnym wsparciem wychowawczym i edukacyjnym dla dzieci i dorosłych w zakresie kształtowania osobowości, rozwoju osobistego jak i samego procesu uczenia się . Swoją wiedzę na ten temat aktualnie pogłębia na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.
Od 15 lat zajmuje się zarządzaniem zespołami handlowymi, szkoleniami zespołów handlowych oraz menedżerów handlowych średniego i wyższego szczebla. Pełnił funkcję Dyrektora Handlowego w wielu organizacjach biznesowych jak również w strukturach korporacyjnych.
Obecnie zajmuje się standaryzacją i parametryzacją handlu w przedsiębiorstwach, szkoleniami miękkimi z obszarów  psychologii sprzedaży, inteligencji emocjonalnej jak i neurobiologii w rodzinie i biznesie.  Jako coach specjalizuje się w life choachingu, executive coachingu, work life balance oraz coachingu pracy.
Jego misją zawodową i życiową jest wspieranie ludzi w odnajdywaniu dominujących ról oraz wspieraniu przywództwa.

 

Kom: +48 785 655 244
Email: d.zarzycki@gvcgroup.pl

Handel
0%
Coaching
0%
Inteligencja emocjonalna
0%

Zapraszam do kontaktu ze mną