nasza misja

Pragniemy inspirować ludzi do tego aby inspirowali innych oraz wspierać rozwój organizacji biznesowych i społecznych w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj naszych ekspertów

Daniel Zarzycki

Daniel Zarzycki

Z wykształcenia Pedagog (absolwent Uniwersytetu Łódzkiego wydziału nauk o wychowaniu) oraz dziennikarz. Ukończył również warszawską Wyższą Szkołę Teologiczno Społeczną na dwóch kierunkach: Przywództwo Chrześcijańskie oraz Poradnictwo i Terapię Osób Uzależnionych. Dodatkowo jest absolwentem Szkoły Coachingu Coach Wise – Coaching Equipped (w akredytacji ICF poziom ACC), Szkoły Meritum (akredytacji ICF poziom PCC) oraz Team Coachingu, Coachingu grupowego oraz Facylitacji w akredytacji ICF również w Szkole Coachów Meritum.

Jest również RMP Masterem narzędzia psychometrycznego Reiss Motivation Profile® oraz trenerem wewnętrznym Instytutu Durkalskiego.

Jest również Absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu Grupy Set oraz Trenerem FRIS (nawykowe style myślenia i działania)

Pasjonuje się niedyrektywnym wsparciem wychowawczym i edukacyjnym dla dzieci i dorosłych w zakresie kształtowania osobowości, rozwoju osobistego jak i samego procesu uczenia się.

Zawodowo pełnił funkcję Dyrektora Handlowego w wielu organizacjach biznesowych jak również w strukturach korporacyjnych. Obecnie zajmuje się standaryzacją i parametryzacją procesów w przedsiębiorstwach, szkoleniami miękkimi z obszarów psychologii sprzedaży, inteligencji emocjonalnej, rozwoju osobistego, oraz rozwoju zrównoważonego.

Jako coach specjalizuje się w life coachingu, work life balance, oraz executive coachingu.

Jego misją zawodową i życiową jest towarzyszenie ludziom w odnajdywaniu dominujących ról, wspieraniu przywództwa w biznesie i edukacji oraz inspirowanie ludzi do tego aby inspirowali innych.

Jego pasje to sport (kolarstwo górskie oraz freeride), literatura z pogranicza psychologii i duchowości, Mistyka religijna jako wspólny mianownik gatunku ludzkiego, oraz jedzenie.


Pozdrawiam
Daniel Zarzycki
Dyrektor handlowy – Prezes Zarządu

Magdalena Zarzycka

Magdalena Zarzycka

Szkoleniowiec, trener biznesu, RMP Master Reiss Motivation Profile. Specjalista w zakresie social media, analizy i syntezy danych google analytics, zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach handlowych oraz badań psychometrycznych zajmujących się określaniem profili motywacyjnych.