Konsultanci - GVC Group

Konsultanci

nasza misja

Pragniemy inspirować ludzi do tego aby inspirowali innych oraz wspierać rozwój organizacji biznesowych i społecznych w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj naszych ekspertów

Daniel Zarzycki

Daniel Zarzycki

Z wykształcenia Pedagog (absolwent Uniwersytetu Łódzkiego wydziału nauk o wychowaniu) oraz dziennikarz. Ukończył również warszawską Wyższą Szkołę Teologiczno Społeczną na dwóch kierunkach: Przywództwo Chrześcijańskie oraz Poradnictwo i Terapię Osób Uzależnionych. Dodatkowo jest absolwentem Szkoły Coachingu Coach Wise – Coaching Equipped (w akredytacji ICF poziom ACC), Szkoły Meritum (akredytacji ICF poziom PCC) oraz Team Coachingu, Coachingu grupowego oraz Facylitacji w akredytacji ICF również w Szkole Coachów Meritum.

Jest również RMP Masterem narzędzia psychometrycznego Reiss Motivation Profile® oraz trenerem wewnętrznym Instytutu Durkalskiego.

Jest również Absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu Grupy Set oraz Trenerem FRIS (nawykowe style myślenia i działania)

Pasjonuje się niedyrektywnym wsparciem wychowawczym i edukacyjnym dla dzieci i dorosłych w zakresie kształtowania osobowości, rozwoju osobistego jak i samego procesu uczenia się.

Zawodowo pełnił funkcję Dyrektora Handlowego w wielu organizacjach biznesowych jak również w strukturach korporacyjnych. Obecnie zajmuje się standaryzacją i parametryzacją procesów w przedsiębiorstwach, szkoleniami miękkimi z obszarów psychologii sprzedaży, inteligencji emocjonalnej, rozwoju osobistego, oraz rozwoju zrównoważonego.

Jako coach specjalizuje się w life coachingu, work life balance, oraz executive coachingu.

Jego misją zawodową i życiową jest towarzyszenie ludziom w odnajdywaniu dominujących ról, wspieraniu przywództwa w biznesie i edukacji oraz inspirowanie ludzi do tego aby inspirowali innych.

Jego pasje to sport (kolarstwo górskie oraz freeride), literatura z pogranicza psychologii i duchowości, Mistyka religijna jako wspólny mianownik gatunku ludzkiego, oraz jedzenie.


Pozdrawiam
Daniel Zarzycki
Dyrektor handlowy – Prezes Zarządu

Magdalena Zarzycka

Magdalena Zarzycka

Specjalista w zakresie social media, budowanie serwisów i sklepów internetowych, analizy i syntezy danych gogle analytics, zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach handlowych oraz badań psychometrycznych zajmujących się określaniem profili motywacyjnych managementu średniego i wyższego szczebla,szkoleniowiec, trener biznesu, RMP Master Reiss Motivation Profile,
Wykształcenie i certyfikacje:
Uniwersytet Łódzki Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Kierunek Finanse i Bankowość – magister,
Szkoła Trenerów Biznesu Grupy SET,
RMP Master – Instytutu Durkalskiego.
Coaching Essentiales – Fundacja Proca model Coach Wise w akredytacji ICF (International Coach Federation)
Specjalizacje procesowe:
Zarządzanie zespołami handlowymi,
zarządzanie procesem handlowym w tym obsługa klientów kluczowych i strategicznych
zarządzanie przedsiębiorstwem w zakresie administracji, księgowości
strategie marketingowe, kampanie internetowe,
doradztwo w zakresie standaryzacji handlu,
zarządzanie przez indywidualizacje na podstawie RMP
szkolenia, warsztaty w zakresie Inteligencji Emocjonalnej
wdrożenia strategii handlowych do organizacji
komunikacja na podstawie RMP
zarządzanie czasem i delegowanie obowiązków na podstawie RMP

Dominik Grudzień

Dominik Grudzień
Dominik jest ekspertem w zakresie doskonalenia procesów, organizacji, biznesów.
 
W oparciu o LEAN Management wspiera Klientów na ścieżce zmian, przeprowadzając transformacje kultury organizacyjnej. Wyzwala w zespołach zaangażowanie, zwiększając poczucie przynależności do organizacji i kierunku zmian.
 
Łączy strategiczne podejście do LEAN z doświadczeniami menedżerskimi zdobytymi przez 15 lat, pracując w międzynarodowym środowisku (Europa, Azja, Ameryka Południowa). Zawsze zwraca uwagę na rozwój pracowników, jednocześnie stale kwestionując status quo. Jest zawsze gotowy na nowe wyzwania, z pasją oddając się stymulowaniu Partnerów biznesowych w kierunku LEAN.
 
Jest absolwentem Elektrotechniki i Elektroniki (Elektronika i Telekomunikacja) na Politechnice Łódzkiej, Studiów Executive MBA (WSB przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu) , Podyplomowych studiów Controlingu, Zarządzania Jakością.
 
DOŚWIADCZENIE
 
•Z konsultingiem LEAN Management związany jest od roku 2017. Doświadczenie zawodowe w tym zakresie zdobywał współpracując z Klientami głównie z branż: motoryzacja, lotnictwo, kolejnictwo, sprzęt gospodarstwa domowego oraz FMCG. Wspierał Partnerów w procesie kaskadowania strategii wraz z budową systemów zarządzania wynikami na każdym poziomie organizacji. Ponadto dostosowane rozwiązania i narzędzia LEAN umożliwiało Partnerom ciągłą kontrolę wyników, nadawanie odpowiednich priorytetów działań oraz szybkie cykle doskonalenia (PDCA)